tempora

Tempora is een geïntegreerd en multidisciplinair team dat samenwerkt voor musea, culturele instellingen, universiteiten, lokale overheden, privé bedrijven, enz.

 

Architecten, museologen, scenografen, wetenschappers, grafische vormgevers, multimedia ontwikkelaars, 3D specialisten en monteurs,... dragen elk bij met hun ervaring en specifieke kennis.

 

Tempora heeft een kern van vaste medewerkers maar doet ook vaak beroep op de expertise van onderaannemers.

 

Directie


Benoît Remiche

benoit.remiche@tempora.be

 

Administratie


Hervé Remiche

herve.remiche@tempora.be

 

Christophe Brohez

comptabilite@tempora.be

 

Ornella Vanhee

ornella.vanhee@tempora.be

 

Concept & Design


Henri Dupuis

henri.dupuis@tempora.be

 

Elie Barnavi

 

Peter Logan

peter.logan@tempora.be

 

Antoine Goldschmidt

antoine.goldschmidt@tempora.be

 

Didier Geirnaert

didier.geirnaert@tempora.be

 

Isabelle Van den Broeke

isabelle.vandenbroeke@tempora.be

 

François Henrard

francois.henrard@tempora.be

 

Maroussia Mikolajczak

maroussia.miko@tempora.be

 

Sylvain Platevoet

sylvain.platevoet@tempora.be

 

Karolina Ciejka

karolina.ciejka@tempora.be

 

 



Marketing & Communicatie


Charlotte Piens

charlotte.piens@tempora.be

 

Emilie Derom

emilie.derom@tempora.be

 

Laurence Piens

laurence.piens@tempora.be

 

Public relations en pers

François-Xavier Rémion

francois-xavier.remion@tempora.be


Productie & Realisatie

 

Carlos Da Cunha

production@tempora.be

 

Marion Descamps

marion.descamps@tempora.be

 

Sophie Vink

sophie.vink@tempora.be

 

Tim de Bleser

tim.debleser@tempora.be

 

Thibaut Penning

thibaut.penning@tempora.be

 

Charlotte Aglave

charlotte.aglave@tempora.be

 

Pascal Decarpentrie

Lucian Vasile

Ernesto Monteiro

David Patam

Louisa Bouda