tempora

Tempora is een geïntegreerd en multidisciplinair team dat samenwerkt voor musea, culturele instellingen, universiteiten, lokale overheden, privé bedrijven, enz.

 

Architecten, museologen, scenografen, wetenschappers, grafische vormgevers, multimedia ontwikkelaars, 3D specialisten en monteurs,... dragen elk bij met hun ervaring en specifieke kennis.

 

Tempora heeft een kern van vaste medewerkers maar doet ook vaak beroep op de expertise van onderaannemers.

 

Directie


Benoît Remiche

benoit.remiche@tempora.be

 

Project manager 

 

Isabelle Van den Broeke

isabelle.vandenbroeke@tempora.be

 

Administratie


Hervé Remiche

herve.remiche@tempora.be

 

 Raphaël Remiche

raphael.remiche@tempora.be 

 

Christophe Brohez

comptabilite@tempora.be

 

Ornella Vanhee

ornella.vanhee@tempora.be

 

Véronique Plumier

veronique.plumier@tempora.be  

 

Concept & Design


Henri Dupuis

henri.dupuis@tempora.be

 

Elie Barnavi

 

Peter Logan

peter.logan@tempora.be

   

François Henrard

francois.henrard@tempora.be

 

Maroussia Mikolajczak

maroussia.miko@tempora.be

 

Sylvain Platevoet

sylvain.platevoet@tempora.be

 

Karolina Ciejka

karolina.ciejka@tempora.be

 

 



Marketing & Communicatie

 

Louise Schoemans 

louise.schoemans@tempora.be

 

Emilie Derom

emilie.derom@tempora.be

 

Laurence Piens

laurence.piens@tempora.be

 

Public relations en pers


François-Xavier Rémion

francois-xavier.remion@tempora.be


Productie & Realisatie

 

Carlos Da Cunha

production@tempora.be

 

Marion Descamps

marion.descamps@tempora.be

 

Sophie Vink

sophie.vink@tempora.be

 

Tim de Bleser

tim.debleser@tempora.be

 

 André Ferreira

andre.ferreira@tempora.be

 

Thibaut Penning

thibaut.penning@tempora.be

 

Charlotte Aglave

charlotte.aglave@tempora.be

 

Pascal Decarpentrie

Lucian Vasile

Ernesto Monteiro

David Patam

Louisa Bouda



Externe medewerkers

Christophe Gaeta

 

Didier Geirnaert

didier.geirnaert@tempora.be